header-logo.png

HAKKIMIZDA

Kaptan Hocam, öğrencilere kaliteli  eğitim imkanı sunmak için yola çıkmış bir ekiptir. Alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz, eğitimin bire bir olması prensibi ile hareket etmektedir. Öğretmenlerimiz, öğrenci ile ders arasında bir köprü olmaktadır.

Öğrencilerimizin ders eksiklerinin giderilmesi, soru çözümleri ile konunun pekiştirilmesi, dersin takibi, eğitim ve sınavlara yönelik danışmanlık hizmetleri ile öğrencimizin eğitim hayatında hedeflerine ulaştırmaktadır.

Orta okul eğitimine yönelik olarak okula takviye, yazılı hazırlık ve LGS hazırlık bire bir dersleri ile hizmet vermektedir.

Lise eğitimine yönelik okula takviye, yazılı hazırlık ve YKS hazırlık bire bir dersleri ile öğrencimizin hedefindeki bölüm ve üniversitenin kapısını aralıyoruz.

Yabancı dilin öneminin bilincinde olan Kaptan Hocam ekibi, yabancı dile sadece sınav hazırlık değil yabancı dilin bir gereklilik olduğu bilincinde hareket etmektedir. Ekibimiz öğrencimizin yabancı dil okuma, anlama ve konuşabilmesini yönünde eğitim vermektedir.

Hemen Ara
Whatsapp